Telefonla Rezervasyon yap: 0 216 680 06 86 YA DA ONLİNE REZERVASYON YAP

HAKKIMIZDA

Beytaş Restaurant


 

İstanbul’un eşsiz noktalarında seyrine doyulmaz bir manzara eşliğinde hizmet veren Sosyal Tesislerimiz, Beykoz Belediyesi  güvencesiyle halkımıza hizmet veriyor. Haftanın her günü halkımızın ailece vakit geçirebileceği, dinlenip huzur bulacağı sosyal tesislerimiz, birinci sınıf servis ve hizmet kalitesiyle Türk mutfağının en seçkin lezzetlerini bütçeye uygun fiyatlarla sunuyor. Kar amacı gütmeden lezzet, hijyen ve kaliteden ödün vermeden çalışan Sosyal Tesislerimiz, Beykoz'un 5 Noktasında hizmetinizdedir.

Yerel yönetim anlayışının en önemli ilkesi olan “sosyal sorumluluğa dayalı hizmet üretme” anlayışını benimseyerek, Beykoz halkının şehrin yoğunluğundan sıyrılarak sakin, temiz ve kaliteli yerlere olan ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak hizmet veriyoruz. “En iyi - En kaliteli - En ekonomik” hizmet anlayışıyla kapılarımızı açtığımız sosyal tesislerimizde; uzman kadro ve uluslar arası standartlardaki hizmet kalitesiyle çalışıyoruz. 

Günün her saatini “keyifle yaşatan” sosyal tesislerimiz, özel gün ve organizasyonlarınız, düğün ve yemekli toplantılarınız için de hizmet veriyor.

 

Beytaş A.Ş